Úvod

Společnost PARMA servis s.r.o. je dlouholetým autorizovaným dealerem vozidel TATRA. Společnost kromě prodeje nových vozidel TATRA poskytuje:

  • originální náhradní díly a příslušenství
  • kompletní záruční a pozáruční servis vozů TATRA
  • servis nákladních vozů všech značek
  • bazar nákladních vozidel Tatra

Vyvíjíme a vyrábíme systém výměnných nástaveb, zejména na vozidla pro zemědělský průmysl (agro nosiče – pro cisterny, velkoobjemové a sklápěcí nástavby, rozmetadla, aplikátory, atd.).

Jsme také dodavatelem podvozků pro speciální komunální vozidla vyvíjená a vyráběná naší sesterskou firmou IBOS a.s.

Dlouhodobé zkušenosti a profesionální přístup zkušených zaměstnanců firmy zaručují vysokou úroveň poskytovaných služeb. Kvalitu práce potvrzuje stabilní umístění společnosti mezi dvěma nejlepšími dealery a servisy značky Tatra v České republice.

Dvě servisní a tři distribuční místa se spolu s rozvozem náhradních dílů a mobilním servisem starají o dostupnost služeb společnosti a rychlé řešení všech situací, které brání plnohodnotnému užívání Vaší Tatry. Cílem společnosti je vždy přizpůsobení se potřebám a přáním zákazníka, dlouhodobý vztah se zákazníky a jejich trvalá spokojenost.

Společnost je držitelem certifikátů ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Společnost tak provádí veškeré činnosti dle daných standardů kvality, vždy s ohledem na životní prostředí.

Jsme připraveni na GDPR (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – zásady zpracování osobních údajů si můžete přečíst zde.


Máte dotaz? Neváhejte se zeptat:

K následujícímu kontaktnímu formuláři uvádíme Zásady zpracování osobních údajů v rámci nařízení GDPR.
Vozy ihned k odběru