Servis

O Vaše vozidlo se postaráme ve dvou servisních střediscích v regionu jižních Čech, případě kdekoliv jinde pomocí vlastní pojízdné dílny. Provádíme generální opravy vozidel a jejich přestavby. Kvalita a dostupnost našich služeb je garantována dvacetiletou tradicí, kvalifikovaným a zkušeným personálem i dobře zásobeným skladem náhradních dílů. Naším cílem je dlouhodobě spokojený zákazník, který v nás najde spolehlivého partnera pro opravy a údržbu své Tatry.

Servisní dílna v Českých Budějovicích s 12 stáními je vybavena mostovým jeřábem, zvedacími rampami a dalším zařízením nezbytným pro provádění kvalitního servisu. Součástí komplexu je i kvalitně vybavená dílna pro obrábění kovů, elektrodílna a olejové hospodářství s myčkou.

Opravárenskou činnost provádí řada kvalifikovaných pracovníků, kteří jsou pro tuto činnost školeni výrobcem vozidel TATRA a.s. a kteří mají s opravami nákladních vozidel dlouholetou praxi.

Servisní komplex firmy Parma servis s.r.o. v Táboře byl otevřen v roce 2008 v městské části Čekanice. Poloha servisu v těsné blízkosti dálnice na Prahu zaručuje snadnou dostupnost areálu. Servisní dílna se 4 stáními je vybavena sloupovým jeřábem, diagnostikou, speciálním servisním nářadím a přípravky. Ve stejné budově se nachází bohatě zásobený sklad náhradních dílů s přímým prodejem. Celý areál i s rozsáhlými odstavnými plochami je oplocen a nepřetržitě střežen.

Stejně jako v Českých Budějovicích i v Táboře je servis nákladních vozů realizován kvalifikovanými pracovníky s dlouholetou praxí, pravidelně školenými výrobcem vozidel TATRA a.s.

KONTAKTY


Máte dotaz? Neváhejte se zeptat:

K následujícímu kontaktnímu formuláři uvádíme Zásady zpracování osobních údajů v rámci nařízení GDPR.
Vozy ihned k odběru